Фильтр (51 товаров)
Clear filters

Ціна

960,00 грн. - 1 485,00 грн.

Виробник

Фильтр (51 товаров)
Clear filters

Ціна

960,00 грн. - 1 485,00 грн.

Виробник

Коркове покриття

Коркове покриття

Знайдено товарів: 51.

Показати 1-12 з 51 товарів
КОРКОВІ ПОКРИТТЯ
 
В оформленні інтер'єрів будинків або квартир дизайнери примудряються використовувати найрізноманітніші рішення і техніки. Підлога відрізняються великим асортиментом продукції в будь-яких цінових діапазонах. Багато хто віддає перевагу купувати ламінат, паркет, масивну дошку. Але останнім часом, постійно підвищуємим попитом, почало користуватися коркове покриття для підлоги. Вироби бувають різної форми, корка володіє відмінними фізичними властивостями і тривалим періодом єксплуатації. Саме коркова підлога - сучасне підлогове покриття, яке відкрили для себе наші споживачі в Києві. 
ХАРАКТЕРИСТИКА І СКЛАД КОРКОВОГО ПОКРИТТЯ
 
Якщо Ви в пошуках сучасного рішення для інтер'єру, тоді корка на підлогу гідна пильної уваги. Цей багатошаровий матеріал виготовлений з природної екологічної сировини - в його основі подрібнена кора коркового дерева. Коркове покриття в Києві заслужило довіру і визнання численних покупців, так як воно має унікальні властивості, сукупності яких немає в жодної іншої оздоблювальної сировини. Має чисту структуру, що забезпечує легкість та еластичність матеріалу, а також відмінні звуко- та теплоізолюючі якості. Покриття з пробки має бактерицидні властивості і не порушує природну циркуляцію повітря, тому даний матеріал можна використовувати для житлових і комерційних приміщень. Якщо Ви шукайте, де можна купити коркову підлогу в Києві, пропонуємо Вам розглянути пропозиції нашої компанії, що представляє широкий асортимент коркового підлогового покриття.
Коркове покриття випускається широким спектром моделей, відмінних один від одного по структурі і декоративним якостям, а так же способом укладання.  
КОРКОВЕ ПОКРИТТЯ - ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ
 
Корка з цільного шпону вважається найбільш дорогим і зовні привабливим варіантом. Моделі кожної колекції підібрані строго по відтінку, що при обробці дозволяє уникнути надмірної строкатості і нерівномірностей тону.
Ви можете придбати чудовий корковий ламінат або чисту пробку, яку виготовили з кори спеціального сорту дуба. Це дуже цінний і не менш дорогий матеріал із деревини, який піддають кількома стадіями обробки.
Вам буде легше прийняти рішення про придбання корки, після того як Ви дізнаєтеся про її чудо-властивості:
• даний матеріал має структуру закритого типу, завдяки чому створюється додаткова теплоізоляція;
• можливість монтажу пробки на бетон або непідготовлену поверхню;
• зовнішній вигляд може бути будь-яким, але найчастіше для обробки використовують МДФ;
• висока зносостійкість - комфортна та тепла підлога прослужить не мало років.
 
З огляду на вартість інших конкурентних рішень і відмінні переваги коркового покриття для підлоги, ціна на нього чиниться дуже демократичною. Скористайтеся підбором колірної гами, в чому немає ніяких обмежень, і купуйте матеріали для стильної обробки інтер'єру. Для українського ринку - це новинка, яка отримала не мало позитивних відгуків і стрімко набирає популярність.
 
Якщо ж Ви вирішили купити якісне коркове покриття, визначитися з вибором Вам допоможе великий каталог продукції «СВІТ ПАРКЕТУ". У нашому каталозі представлені зразки від провідних європейських виробників, які є лідерами галузі і мають гідну репутацію.